images

Şimdi Vodafone'a gelmenin tam zamanı!

Vodafone Business bayiliği yapan TRNET, ekibindeki tecrübeli saha personelleri ile iş yerinizdeki tüm ihtiyaçları karşılıyor.


Sektörünü özel sunduğumuz çözümlerle, işinizi büyütmeye odaklanıyoruz. Dijitalleşme yolunda yanınızda yer alıyoruz.

İletişim Ürünleri

images

Esnaf Tarifeleri

Vodafone'lu esnaflar artık diledikleri tarifeyi seçebiliyorlar.

images

Çalışan Tarifeleri

Çalışan Tarifeleri ile tüm çalışanlarınızın tarifeleri kontrolünüz altında olsun.

images

Red Business

Red Business tarifeleri ile iş yönetiminde sınırlara takılmayın.

images

Metro Ethernet

Size özel teklif ve paket seçenekleriyle Vodafone Metro Ethernet'te.

images

DSL/Fiber/RedBox

Mesai saatlerinde maksimum hızda çalışma sunan, iş yerinize özel güvenli DSL, Fiber & RedBox internet bağlantısı için hemen başvurabilirsiniz!

images

Bulut Santral

Bulut santral ile fiziksel santralin sağladığı tüm faydalardan yararlanabilir, tüm altyapınızı tek bir merkezden yönetebilirsiniz!

images

Kurumsal VoIP

Vodafone Business’ın global VoIP teknolojisi ile sabit ses altyapınızı internete taşıyarak işletmenize maliyet avantajı ve esneklik sağlayabilirsiniz.

images

Sabit Ses

Vodafone Business Kurumsal Geleneksel Sabit Ses ile işletmenizin kurumsal ses ihtiyaçlarını uygun maliyetler ile karşılayabilirsiniz.

Mobil Çözümler

images

E-Ticaret Hizmeti

E-Ticarete başlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir pakette sizlere sunuyoruz!

images

Vodafone CRM

Vodafone CRM ile müşterilerinizi ve saha ekiplerinizi etkin bir şekilde yönetip, verimliliğinizi artırabilirsiniz.

images

Dijital Koruma

Vodafone GüvenliNet Servisi, kurumların mobil data kullanımlarında virüs gibi zararlı yazılımların engellenmesini sağlar.

images

Vodafone TV

Vodafone TV, en popüler TV kanallarını, program ve dizileri, yüzlerce film ve tematik içeriği akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden izleyebileceğiniz bir TV servisidir.

images

Kolay Dönüşüm

Bünyesinde E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter ve benzeri ürünleri bulunduran, tüm E-Dönüşüm işlemlerinizi kayıt altında tutabileceğiniz ve bildirimlerinizi çevrimiçi şekilde yapabileceğiniz bir hizmettir.

images

Vodafone Mobil Form

Çalışanlarınızın konumunu GPS üzerinden anında takip edip, dijital ortama taşınan formlarınızı çalışanlarııza atanan görevlerin durumunlarına göre kolayca analiz edebilir ve raporlayabilirsiniz.

images

Vodafone Mobil
Cihaz Yönetim

Müşterilerimizin, mobil cihazlarının uzaktan yönetimini ve takibini sağlayan bir platformdur.

images

Vodafone Locate

Herhangi bir altyapı veya yazılım yatırımı yapmadan yurt içi ve yurt dışındaki mobil ekiplerinizi webdeki sayısal ve uydu haritaları üzerinden takip ederek daha etkin planlama yapabilirsiniz.

images

Mobil ve Dijital
Pazarlama Çözümleri

Vodafone Mesajlaşma ve Mobil Pazarlama ürünleriyle aynı anda binlerce kişiye en kolay ve ekonomik yoldan ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Çözümleri

images

Alarm Sistemi

Vodafone'un Kent Alarm işbirliği ile sunduğu güvenlik ürünüdür. İşyerleri internet teknolojisi sayesinde 7/24 merkezi alarm izleme hizmeti ile güvende.

images

Bulut Kamera

Bulut kamera ile iş yeri ya da lokasyonunuzu 7/24 canlı takip edebilir, dilerseniz geri dönük 15 gün süre ile kamera kayıtlarınızı izleyebilirsiniz.

images

Antivirüs Yazılımı

Antivirüs yazılımı ile internete bağlandığınız cihazınızı zararlı yazılımlara ve web sitelerine, veri hırsızlığına, virüslere ve kurumsal odaklı saldırılara karşı korur.

images

Firewall / VPN

Hizmet kapsamında; merkezi olarak kurulan ve yönetilen firewall ile erişim seviyesinde güvenlik hizmeti sunmaktadır.

images

Güvenli Hostpost

Hizmet kapsamında dedike SSL VPN cihazları yönetilebildiği gibi daha uygun maliyetli bulut ortam üzerinden SSL VPN yönetim hizmeti sağlanabilmektedir.

images

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik alanında çıkan ataklara karşı sürekli kendini geliştiren ve son teknolojilerle donatılmış bir altyapı ile müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

images

DDOS Koruması

DDOS saldırı engelleme sistemleri işletmelerin tüm internet trafiğini izleyen ve trafik anomalilerini anlık olarak ölçümleme kabiliyetine sahip olan bir güvenlik platformudur.

images

IPS – Atak Önleme

IPS Atak Önleme Hizmeti ile saldırıların kaynağını ve içeriği raporlanırken, gelen saldırılar ve güncel atak trendleri iletilmektedir.

IoT Çözümleri

images

Kolay Ölçüm

Kurumunuzun envanterlerinin konumlarını kolayca takip edin, anlık olarak sıcaklık/nem takibi yapın, su baskınları, duman gibi olumsuz anında durumlardan haberdar olun.

images

Özelleştirilmiş Mobil Şebeke Çözümü

Özelleştirilmiş Mobil Şebeke, 5G teknolojilerini kullanılarak insanların ve nesnelerin birbirlerine bağlanmasına olanak sağlayan, işletme kullanımına özel sunulan bir network teknolojisidir.

images

Temassız Geçiş

Yeni Nesil Geçiş Sistemi sık giriş-çıkış yapılan alanlardaki teması sıfıra indirerek çalışanlarınızın veya müşterilerinizin hijyenik geçiş yapmalarını sağlar.

images

Dijital Ekran

Tek merkezden yönetim sistemi ile tüm noktalardaki dijital ekranlarınızda yayımlarınızı kolayca güncelleyebilmenize yarar.

images

Dijital Mağaza

Mağazalarınızı dijitalleştirin, toplayacağınız anlık veriler ile sunduğunuz hizmeti mükemmelleştirin!

images

Motor Takip Sistemi

Motorsikletinizin nerede ve hangi koşullarda olduğunu takip etmenizi sağlayan çözüm ve hizmetlerin bütünüdür.

images

Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi, aracınızın anlık ve geçmişe yönelik hareketlerini, coğrafi bilgi sistemi kullanarak çevrimci GPS/GSM uydu bağlantısı ile 7/24 en iyi ve en güvenli şekilde kontrol edebileceğin otomasyon sistemidir.

images

Red Kontrol

İşletmelerde çalışanların anlık konumuna göre çalışan verimliliğinin ölçümlenmesini, makinaların çalışma süresine göre iş kayıplarının önüne geçilmesini, enerji tüketimine göre enerji tasarrufu yapılmasını sağlar.

images

IOT/M2M Data Paketleri

Kurumsal aboneler, araç takip, alarm ve güvenlik, uzaktan ölçümleme ve erişim, sayaç otomasyonu ve Mobil POS gibi uygulamalar için diledikleri yerden internete hızlı ve ekonomik koşullarla bağlanabilirler.

images

Müşteri Memnuniyeti Değerlendirme Çözümü

Şirketinizin tüm hizmet noktalarındaki servis performansı hakkındaki müşteri görüşlerini öğrenin.

images

Araç İçi Kamera

Vodafone Araç İçi Kamera Çözümleri, bilhassa toplu taşıma, okul servis firmaları ve taksiler için araç içi kamera, NVR ve panik buton servislerini içermektedir.

images

Güvenli Araç Çözümleri

Araçlarda yer alan dijital takograf veya CANBUS üzerinden verilerin gerçek zamanlı olarak alınabilmesini ve analizini sağlayarak araçların güvenliğini ve verimliliğini arttıran sistemlerdir.

images

ATS Kademeli Roaming M2M Paketleri

Tüm Dünya Ülkelerinde Geçerli Kademeli Roaming M2M Paketleri

images

Connected Car

Connected Car ile araç hakkında ilgili tüm verilere sahip olabilirsiniz.

images

Enerji Yönetimi

Enerji Yönetimi Hizmeti ile enerji kullanım verilerini uzaktan takip edebilir, kayıp ve kaçakların önüne geçebilirsiniz.

images

Akıllı Sulama Çözümü

Akıllı Sulama ile kaynakları verimli kullanırken, sistemin uzaktan yönetimini kolayca sağlayabilirsiniz.

images

eOtomotiv Servisi

Vodafone eOtomotiv Servisi, eCall servisini destekleyen bir makine haberleşme sistemidir.

images

Asansör M2M Servisi

Vodafone Asansör M2M Servisi, cihazların ve alarmların uzaktan izlenebileceği bir M2M (Makineler Arası Haberleşme) servisidir.

Bulut ve Sabit Çözümler

images

Vodafone SD-WAN

Mevcut kurumsal şebekeye ek bir üst katman olarak konumlanan Vodafone SD-WAN ile dijitalleşen şirketlerin, yenilikçi şebeke yönetim ihtiyaçlarını karşılıyoruz!

images

Vodafone Veri Merkezi

İşletmenizin tüm IT altyapı ihtiyaçlarını karşılayacak veri merkezi & bulut çözümleri Vodafone Veri Merkezi’nde!

images

Vodafone Drive

İşiniz ile ilgili her şeyi saklayın, istediğiniz yerden çevrimiçi ulaşın, kolayca paylaşın!

images

Güvenli Depo

Tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve rehberiniz yedeklenir; telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda dosyalarınızın tümüne diğer cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

images

Microsoft Office 365

Şirketler için e-posta, ortak döküman yönetimi, tanıtıcı web sitesi, anlık mesajlaşma, web konferansı ve Office Web uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint) çözümleri içeren çevrimiçi işyönetimi hizmetleridir.

images

Web Sitesi Barındırma

Size ait ftp dosyalarını ve veri tabanlarını, Vodafone Net Veri Merkezi’nde barındırarak internet sitenizin yayınını kesintisiz sağlamanıza yardımcı olur.