images

Birlikte geleceği inşa edelim!

Hayallerinizi gerçeğe dünüştürmenize yardımcı olmak için mimari ve yaratıcı çözümler yaratıyoruz.

Evonova geniş bir hizmet yelpazesi sunarak ticari ve konut mülkleri projelendirmektedir.

Alanında uzman ekibimiz, uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimi ile tam proje döngüsü geliştirmektedir.


Güven veren güçlü yapısı, konularında uzman ekipleri, uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimi ile geleceği inşa etmekte, büyüme hedefini ilk gün ki heyecanıyla sürdürmektedir. Evonova ile tanışın!

Sunduğumuz Hizmetler

images

Kentsel Dönüşüm
Hizmetleri

Tüm binalarınızı kentsel dönüşüm kanunu kapsamında süreçleri en doğru şekilde yöneterek sizlere daha yaşanabilir yapılar ve alanlar sunmayı hedefler.

images

Güçlendirme Projesi
Hizmetleri

Alanında uzman ekibi ile sizlere her zaman en iyi hizmeti vermekte olan Evonova ile sizlerde yapılarınız da oluşan sorunları hızlı şekilde çözüme ulaştırın.

images

İnşaat Uygulama
Hizmetleri

Yapınız ile ilgili her türlü (statik, mimari, mekanik, güçlendirme, yalıtım, vb.) uygulamalarınızı alanında uzman teknik personellerimiz ile hizmetinize sunuyoruz.

images

Tadilat
Hizmetleri

Profesyonel ekibimiz ve tüm tadilat ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlığımız ile tüm tadilat hizmetlerini tek çatı altında topluyoruz.

images

Mantolama
Hizmetleri

Profesyonel ustalarımız ile kaliteli işçilik sunuyor, dış cephe mantolama ve ısı yalıtım uygulaması ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

images

Anahtar Teslim
Hizmetler

Planlama sürecinden anahtar teslim inşaatın tamamlanmasına kadar tüm inşaat hizmetlerini anahtar teslim olarak sunuyoruz.